Made in Italy

Bonaldo Doppler tabelë prej druri e ngurtë 128x90cm e bërë në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: DOPPLERHIGH
lek 457.000,48
Material dru i ngurtë
Masat H128xL90xP48 cm
Koha e dërgimit 30 dite
Dizajn i ngurtë prej druri i ngurtë H128xL90cm bërë në Itali Doppler
Tavolinat anësore të Dopplerit karakterizohen nga një efekt optik i veçantë: kombinimi i modeleve të ndryshme grafike me ngjyra të ndritshme krijon iluzionin e dyshemesë së mbivendosur, ndërsa në realitet dyert formohen nga një aeroplan i vetëm.
Hapja asimetrike e dyerve është një shenjë e mëtutjeshme e origjinalitetit të përsosur për të furnizuar zonën e banimit.

Stil anësor elegant dhe i rafinuar që karakterizohet nga një strukturë e jashtme në dru me lustër të zi me lustër dhe dyer të dekoruara.
Baza është në dru të ngurtë me mundësinë e zgjedhjes midis tre përfundimeve të ndryshme:
- hiri i njollosur nga arrat,
- hiri natyror,
- hiri gri.

matjet:
- H 128 x W 90 x D 48 cm.
Ngarkesa maksimale për dysheme 15 Kg


Meqenëse këto artikuj janë punuar me dorë në Itali, është e mundur të kërkohen projekte të personalizuara në aspektin e madhësive, përfundimeve dhe formave. Për informacion dhe vlerësime, shkruani tek klienti@viadurini.it.
Një ekip i stilistëve të ekspertëve është në dispozicion për t'i dhënë jetë projektit tuaj ekskluziv.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në