Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Dërrasë anësore e Dizajnit prej druri me 3 sirtarë dhe 2 dyer të bëra në Itali - Made

Kod: MADE2
lek 152.354,70 lek 198.101,14 -23%

madein_italy

- +
Material
Metal dhe dru
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Gjatësia (cm)
162
Thellësia (cm)
40
Lartësia (cm)
75.5
Viadurini Living

Tabela anësore moderne në metal dhe dru me 2 dyer dhe 3 sirtarë Made in Italy.

Stërvitje moderne e bërë në Itali me këmbë metalike me ngjyrë të zezë mat. Struktura e saj është e bërë nga melamine ndërsa të dy dyert janë të disponueshme në të dyja melamine dhe përfunduar me llak. Falë dy dyerve dhe tre sirtarëve, kjo tabelë anësore është jashtëzakonisht funksionale, ideale për ruajtjen e çdo lloj objekti për tu organizuar më mirë pa zënë hapësirë shtesë.

Dyert dhe sirtarët nuk kanë një dorezë por janë të pajisura me hapje push-pull e cila i jep tryezës anësore një prekje shtesë të modernitetit dhe së bashku me mundësinë për të zgjedhur nga një gamë e gjerë e kombinimeve të ngjyrave e bën këtë produkt të përsosur për t’i dhënë gjallëri dhe karakter Dhoma.
Ekzistojnë gjithashtu dy rafte të brendshëm në xhami të zbutur, një për secilën derë të tabelës anësore.

Kërkon montim.

Struktura përfundon:
 • lisi natyral;
 • e bardhë e krehur;
 • beton i errët;
 • gur piasentina;
 • e bardha natyrale.
Mbaron dyert :
 • melaminë natyrore e lisit;
 • çimento e errët melamine;
 • melaminë natyrale e bardhë;
 • melamine e bardhë e krehur;
 • piasentina melamine prej guri;
 • kërp i bardhë i llakuar;
 • pluhur mat i llakuar;
 • bordo me lustër mat;
 • portokalli me lustër portokalli;
 • sherebelë e lyer me lesh;
 • pëllumb gri lacquered.

Produkte të shikuara së fundmi