Tabela e dizajnit të stilit industrial me 2 sirtarë hekuri - Sylvie

  • Kod: SYLVIE
lek 19.956,50 lek 23.478,23 -15%
Material Hekur
Masat 63x29.5x52.5 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Bufe moderne për dhomën e ndenjes me dy sirtarë në stilin industrial të bërë tërësisht prej hekuri.

Tabelat anësore dhe bufetë janë elementë që përcjellin një traditë të brendshme që ka qëndruar gjatë shekujve, duke arritur deri në ditët e sotme të rishikuara në një çelës modern dhe me stile novatore dhe gjithmonë të ndryshme. E përkryer për të dekoruar zonën e jetesës me personalitet, ndërsa ju lejon të ruani me kujdes sende të dobishme që i keni gjithmonë në dorë. Viadurini Living ofron një përzgjedhje të bufesë dhe bufeve me një dizajn modern, klasik, duke kaluar nëpër stile ekscentrike dhe origjinale.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në