Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore e lartë me vitrinë dizajni në Melaminë dhe Qelq prodhuar në Itali - Velio

Kod: VELIO
lek 47.244,98 lek 63.790,69 -26%

madein_italy

- +
Material
Melamina
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
61
Thellësia (cm)
42
Lartësia (cm)
167
Viadurini Living

Dollap i lartë me vitrinë me dizajn me strukturë të bardhë të llakuar dhe me futje qelqi Made in Italy.

Dollapi është një njësi e domosdoshme ruajtjeje në çdo shtëpi dhe është perfekte për tu vendosur në dhomën e ngrënies, por në disa raste edhe në kuzhinë për ruajtjen e shërbimeve dhe rrobat e tryezës. Prandaj është thelbësore që të keni një dollap, i gjerë, praktik dhe i fortë në të njëjtën kohë. Një dollap mund të zgjerohet në lartësi ose gjerësi. Zgjedhja më e mençur është sigurisht diçka jo shumë e rëndë për të mbajtur pikën fokale të dhomës në tryezën e ngrënies dhe gjithashtu këshillohet të zgjidhni një dollap të pajisur me dyer dhe rafte për më shumë praktike.

Velio është një dollap i lartë i bërë   me strukturë melamine rezistente ndaj gërvishtjeve , dyert të disponueshme në dy përfundime dhe futje qelqi të zbutura transparente prodhuar tërësisht në Itali .
Dizajni i tij i gjithanshëm dhe modern lejon që të tërheqë vëmendjen ndaj vetes me personalitet dhe elegancë në çdo dhomë ngrënie apo kuzhinë. Karakterizohet nga prania e një dere me një dorezë të zakonshme dhe 4 rafte të brendshme, 2 prej të cilave janë të bardha të errëta dhe 2 në xham transparente që e bëjnë këtë dollap një përzierje perfekte të përsosjes dhe funksionalitetit.
Velio është në dispozicion me dyer në dy përfundime të ndryshme për t'u përshtatur në mënyrë të përkryer me çdo nevojë.

Madhësia: L 61 x P 42 x H 167 cm.

Përfundimet e disponueshme të derës :
  • Melaminë e llakuar me shkëlqim të bardhë;
  • Melamina me efekt konkret.

Udhëzimet e asamblesë dhe rregullimi i pajisjeve të përfshira në paketë.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi