Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore e Lartë në Melaminë të Llakuar me Mat të Bardhë ose Lisi Prodhuar në Itali - Sissy

Kod: SISSY
lek 79.140,33 lek 106.849,40 -26%

madein_italy

- +
Material
Melamina
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
106
Thellësia (cm)
50
Lartësia (cm)
146
Viadurini Living

Dollap modern në melaminë të bardhë mat me dyer për të zgjedhur midis të bardhës dhe lisit Prodhuar në Itali.

Dollapi është një mobilje praktike dhe funksionale ideale për mobilimin elegant të dhomës së ndenjes ose kuzhinës për të ruajtur shërbimet dhe rrobat e tryezës dhe është thelbësore të zgjidhni një që është i gjerë, funksional dhe i fortë në të njëjtën kohë.
Ekzistojnë lloje të ndryshme të dollapëve, por zgjedhja më e mençur duhet të bie në diçka minimale që nuk heq sytë nga tavolina e ngrënies e cila është pika qendrore e dhomës.

Sissy është një dollap me dizajn i bërë nga melaminë rezistente ndaj gërvishtjeve me llak të bardhë mat me dyer të disponueshme në dy përfundime të ndryshme. Sissy është e pajisur me 4 dyer me mentesha të amortizuara dhe 4 rafte të brendshme në ngjyrë të bardhë të errët si struktura dhe është ideale për organizimin dhe optimizimin e hapësirave duke e mbushur me gjithçka që dëshironi në dhomën e ngrënies apo kuzhinë dhe është prodhuar tërësisht në Itali me materiale të zgjedhura për të siguruar një produkt të fortë dhe afatgjatë , por në të njëjtën kohë të rafinuar dhe dizajnuar.

Madhësia: L 106 x P 50 x H 146 cm

Përfundimet e disponueshme të derës :
  • llak i bardhë mat;
  • lisi i erret
Udhëzimet e asamblesë dhe rregullimi i pajisjeve të përfshira në paketë.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi