Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Sideboard Moderne në Qeramikë dhe Metal Prodhuar në Itali - Bonaldo Frame Sideboard K

Kod: FRAMESIDEBOARDKLOW
lek 661.828,40

madein_italy

- +
Material
Qeramike dhe metalike
Koha e dërgimit
30 ditë pune
Gjatësia (cm)
244
Thellësia (cm)
50
Lartësia (cm)
58
Bonaldo

Dafinë moderne e ulët prej metali dhe qeramike luksoze Prodhuar në Itali.

Dollapi është një mobilje ideale për të furnizuar çdo zonë banimi me stil, personalitet dhe elegancë, duke arritur të ndërthurë aspektin funksional dhe praktik.
Frame Sideboard K është një dollap i bërë nga qeramika dhe metali i disponueshëm në përfundime të ndryshme dhe është gjithashtu një produkt cilësor i prodhuar në Itali .

Dyert, anët dhe përfundimet e sipërme :
- Qeramikë e përfunduar prej mëndafshi të njomë Calacatta;
- Qeramike mat Laurent.

Përfundon struktura:
- metal i lyer me bronz mat;
- metal i lyer me perla prej ari mat;
- metali i pikturuar me mat platin;
- metal i pikturuar me plumb mat;
- metali i përfunduar prej bronzi mat;
- metali i përfunduar i bakrit mat.

Gjithashtu i disponueshëm sipas kërkesës në madhësitë L 156 x P 50 x H 80 ose L 119 x P 50 x H 135 cm. Na kontaktoni për më shumë informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi