Dërrasë anësore klasike në dru të akacieve të forta dhe përfundime antike - Enia

  • Kod: ENIA
lek 136.399,88 lek 160.470,44 -15%
Material Druri i ngurtë
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 150
Thellësia (cm) 45
Lartësia (cm) 86

Dollap klasik me dru akacie në një fund të thjeshtë dhe antik.

Struktura në dru të ngurtë akacie indiane, përfundim fshatar dhe antik të bazuar në nitrocelulozë.

Madhësia: L 150 x P 45 x H 86 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në