Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore lëvizëse në Melaminë rezistente ndaj gërvishtjeve me dyer të prodhuara në Itali - Kombinim

Kod: COMBO4
lek 128.777,45 lek 177.712,88 -28%

madein_italy

- +
Material
Melamina
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
180
Thellësia (cm)
50
Lartësia (cm)
83
Viadurini Living

Dollap dollapësh i bërë nga melamina rezistente ndaj gërvishtjeve Made in Italy.

Dollapi është një element i domosdoshëm në çdo shtëpi moderne dhe është i përsosur të vendoset në zonën e ndenjes për të kombinuar praktikën e mobiljeve, në të cilën është e mundur të futni mobilje ose libra për të optimizuar hapësirën, me elegancë dhe përsosje ideale për kapjen e vëmendjes në dhomën ku është vendosur.

Ky dollap është bërë tërësisht në Itali me melaminë rezistente ndaj gërvishtjeve që lejon që kjo pjesë e mobiljeve të japë personalitet dhe elegancë në çdo zonë banimi. Karakterizohet nga prania e 2 dyerve me hapje shtytëse të pajisur me raft të brendshëm dhe 3 sirtare me mbyllje të butë, të cilat e bëjnë këtë pjesë të mobiljeve një përzierje perfekte midis elegancës dhe funksionalitetit .

Madhësitë e disponueshme: W 180 x D 50 x H 83 cm

Përfundon në dispozicion :
  • e zezë;
  • e zezë dhe arrë;
  • e zezë dhe oksid;
  • e zezë dhe beton;
  • E bardhë;
  • e bardhë dhe arre;
  • e bardhë dhe oksid;
  • të bardhë dhe beton.
Udhëzimet e asamblesë dhe pajisjet fiksuese të përfshira në pako.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi