Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore lëvizëse në modelin e drurit të ricikluar me stil të cilësisë së mirë dy dyer - Mesauda

Kod: MESAUDA1
lek 94.589,64 lek 141.934,28 -33%
- +
Material
druri dhe hekuri i ricikluar
Ngjyrë
druri natyror dhe metali gri
Koha e dërgimit
10-15 ditë pune
Gjatësia (cm)
85
Thellësia (cm)
38
Lartësia (cm)
80
Viadurini Living

Dërrasë anësore në dru të ricikluar me dy dyer në stilin e cilësisë së mirë industriale.

Ky dollap është bërë me një strukturë hekuri me dy dyer tërësisht prej druri të ricikluar , i fortë dhe i qëndrueshëm, për një stil natyralist me një shije të cilësisë së mirë .

Informacion teknik:
Ngjyra: Druri natyror dhe metali gri
Përmasat: Lartësia 80 x Gjatësia 85 x Gjerësia 38 cm
Materiali: Druri i ricikluar dhe struktura e hekurit
Modeli: me 2 dyer me raft të brendshëm

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi