Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore me 2 ose 3 dyer në dizajn modern Melamine prodhuar në Itali - Penni

Kod: PENNI
lek 47.247,97 lek 63.764,74 -26%

madein_italy

- +
Material
Melamina
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Viadurini Living

Dërrasë anësore me 2 ose 3 dyer në melaminë të bardhë me shkëlqim me futje në pisha të bardha ose arrë të errët Prodhuar në Itali.

Dollapi është një mobilje praktike dhe funksionale ideale për mobilimin elegant të dhomës së ndenjes ose kuzhinës për të ruajtur shërbimet dhe rrobat e tryezës dhe është thelbësore të zgjidhni një që është i gjerë, funksional dhe i fortë në të njëjtën kohë.
Ekzistojnë lloje të ndryshme të dollapëve, por zgjedhja më e mençur duhet të bie në diçka minimale që nuk heq sytë nga tavolina e ngrënies e cila është pika qendrore e dhomës.

Penni është një dollap i bërë me një strukturë melamine anti-gërvishtje me llak të bardhë mat me dyer me hapje të kthyeshme djathtas / majtas gjatë montimit, e disponueshme në dy përfundime të ndryshme, pisha e bardhë dhe arra e errët.
E pajisur me 2 rafte të bardha, Penni është prodhuar në Itali me materiale të zgjedhura për të siguruar një produkt afatgjatë me një dizajn të rafinuar dhe elegant dhe është i disponueshëm në dy madhësi të ndryshme për tu përshtatur për çdo nevojë.

Madhësitë e disponueshme:
  • L 184 x P 42 x H 86 cm (2 dyer, 2 rafte dhe 2 sirtarë)
  • L 138 x P 24 x H 86 cm (3 dyer dhe 2 rafte)
Përfundimet e disponueshme të derës :
  • pisha e bardhë;
  • arre e erret
Udhëzimet e asamblesë dhe rregullimi i pajisjeve të përfshira në paketë.

Produkte të shikuara së fundmi