Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore me dizajn modern në lis ose melaminë me borë të bardhë prodhuar në Itali - Fuji

Kod: FUJI
lek 40.068,53 lek 54.122,42 -26%

madein_italy

- +
Material
Melamina
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Viadurini Living

Dërrasë anësore me strukturë melamine lisi ose borë të bardhë me dyer dhe rafte Made in Italy.

Dollapi është një mobilje e domosdoshme dhe perfekte për tu vendosur në dhomën e ngrënies ose kuzhinë për të ruajtur shërbimet dhe rrobat e tryezës. Ekzistojnë variante të shumta të dollapëve dhe secila ka veçoritë e veta, për këtë arsye është e nevojshme të zgjidhni me kujdes atë të përsosur për mjedisin tuaj duke zgjedhur diçka jo shumë të rëndë në mënyrë që të mbani tryezën e ngrënies si pikë qendrore të dhomës dhe është e këshillueshme që ta zgjidhni. një e pajisur me dyer dhe rafte për një praktike më të madhe.

Fuji është një bufe e prodhuar në Itali  është bërë me materiale cilësore të zgjedhura për të siguruar një produkt afatgjatë me një dizajn unik që tërheq vëmendjen.
Karakterizohet nga struktura melamine e disponueshme në 2 përfundime të ndryshme dhe në 2 madhësi të ndryshme për t'u përshtatur më mirë në çdo hapësirë dhe në të njëjtën kohë për të kënaqur çdo lloj nevoje, Fuji gjithashtu ka dyer të shumta (me hapje të kthyeshme djathtas / majtas gjatë montimit), sirtarë dhe rafte me doreza të pikturuara me ngjyrë mat antracite për t'ju lejuar të organizoni hapësirat në mënyrën më të mirë të mundshme.

Madhësitë e disponueshme:
  • L 160 x P 43 x H 86 cm (3 dyer dhe 4 rafte të brendshme)
  • L 210 x P 43 x H 83 cm (3 sirtarë, 2 dyer dhe 4 rafte)
Përfundon në dispozicion:
  • Melaminë lisi;
  • Melamina e bardhë borë.
Udhëzimet e asamblesë dhe rregullimi i pajisjeve të përfshira në paketë.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi