Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore me dizajn modern në Melaminë Anti-Gërvishtje prodhuar në Itali - Dolly

Kod: DOLLY
lek 48.148,89 lek 64.965,96 -26%

madein_italy

- +
Material
Melamina
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
nentedhjete e dy
Thellësia (cm)
42
Lartësia (cm)
125
Viadurini Living

Dollap i lartë në melaminë me dyer dhe rafte të modelit modern Made in Italy.

Dollapi është një njësi e domosdoshme ruajtjeje në çdo shtëpi dhe është perfekte për tu vendosur në dhomën e ngrënies, por në disa raste edhe në kuzhinë për ruajtjen e shërbimeve dhe rrobat e tryezës. Prandaj është thelbësore që të keni një dollap, i gjerë, praktik dhe i fortë në të njëjtën kohë. Një dollap mund të zgjerohet në lartësi ose gjerësi. Zgjedhja më e mençur është sigurisht diçka jo shumë e rëndë për të mbajtur pikën fokale të dhomës në tryezën e ngrënies dhe gjithashtu këshillohet të zgjidhni një dollap të pajisur me dyer dhe rafte për më shumë praktike.

Dolly është një dollap i lartë i prodhuar tërësisht në Itali  melaminë rezistente ndaj gërvishtjeve që i lejon asaj të japë personalitet dhe elegancë në çdo dhomë ngrënie apo kuzhinë.
Karakterizohet nga prania e dyerve me dorezë brazdë dhe 4 rafte të brendshme të bardha mat që e bëjnë këtë dollap një përzierje perfekte të rafinimit dhe funksionalitetit , Dolly është në dispozicion në dy variante të përfundimit të derës në mënyrë perfekte për çdo nevojë.

Madhësia: L92 x P 42 x H 125 cm.

Përfundimet e disponueshme të derës :
  • Melaminë e llakuar me shkëlqim të bardhë;
  • Melamina me efekt konkret.
Udhëzimet e asamblesë dhe rregullimi i pajisjeve të përfshira në paketë.

Produkte të shikuara së fundmi