Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore me dizajn modern në Melaminë dhe Metal rezistente ndaj Gërvishtjeve Prodhuar në Itali - Kombinim

Kod: COMBO2
lek 150.805,17 lek 208.111,14 -28%

madein_italy

- +
Material
Melamina dhe metali
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
238
Thellësia (cm)
50
Lartësia (cm)
72
Viadurini Living

Dizenjoni dollapët në melaminë dhe metal rezistent ndaj gërvishtjeve Prodhuar në Itali.

Dollapi është një element i domosdoshëm në çdo shtëpi moderne dhe është i përsosur të vendoset në zonën e ndenjes për të kombinuar prakticitetin e pjesës së mobiljeve, në të cilën është e mundur të futni objekte mobilje ose libra për të optimizuar hapësirën, me elegancë dhe përsosje ideale për kapjen e vëmendjes në dhomën ku është vendosur.

Ky dollap është bërë tërësisht në Itali me melaminë rezistente ndaj gërvishtjeve që lejon që kjo pjesë e mobiljeve të japë personalitet dhe elegancë në çdo zonë banimi. Karakterizohet nga prania e 4 dyerve me hapje shtytëse të pajisur me raft të brendshëm, të cilat e bëjnë këtë pjesë të mobiljeve një përzierje perfekte të elegancës dhe funksionalitetit .

Madhësia: L 238 x P 50 x H 72 cm

Përfundon në dispozicion :
  • e zezë;
  • e zezë dhe arrë;
  • e zezë dhe oksid;
  • e zezë dhe beton;
  • E bardhë;
  • e bardhë dhe arre;
  • e bardhë dhe oksid;
  • të bardhë dhe beton.
Udhëzimet e asamblesë dhe pajisjet fiksuese të përfshira në pako.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi