Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore me dizajn të bardhë ose gri të errët në prodhim në Itali Melamine - Akima

Kod: AKIMA
lek 66.167,19 lek 89.290,66 -26%

madein_italy

- +
Material
Melamina
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
241
Thellësia (cm)
42
Lartësia (cm)
84
Viadurini Living

Prodhuar në Itali dollap me dizajn në melaminë dhe xham transparente me tabela apo efekt të shtypur në ekran.

Dollapi është një mobilje praktike dhe funksionale ideale për mobilimin elegant të dhomës së ndenjes ose kuzhinës për të ruajtur shërbimet dhe rrobat e tryezës dhe është thelbësore të zgjidhni një që është i gjerë , funksional dhe i fortë në të njëjtën kohë.
Ekzistojnë lloje të ndryshme të dollapëve, por zgjedhja më e mençur duhet të bie në diçka minimale që nuk heq sytë nga tavolina e ngrënies e cila është pika qendrore e dhomës.

Akima është një bufe e prodhuar në Itali  është bërë me materiale të cilësisë së lartë për të garantuar një produkt me jetë të gjatë me një dizajn të rafinuar që tërheq vëmendjen.
Karakterizohet nga pjesa e përparme e disponueshme me efekt shahu ose me shtypje në ekran mëndafshi dhe nga struktura melamine e disponueshme në 3 përfundime të ndryshme me futje xhami transparente të trajtuar me nxehtësi, Akima është ideale për të përmbushur çdo nevojë dhe për ta lejuar atë të përputhet më mirë me të gjitha stilet e mobilimit . Gjithashtu ka 4 dyer me hapje kthyese të djathtë / të majtë gjatë montimit dhe 8 rafte melamine.

Madhësia: L 241 x P 42 x H 84 cm

Përfundon në dispozicion:
  • llak i bardhë me shkëlqim me dizajne serigrafie;
  • llak i bardhë me shkëlqim me shtypje në ekran mëndafshi të trekëndëshave;
  • gri e errët e llakuar me shtypjen e ekranit në trekëndësha;
Udhëzimet e asamblesë dhe rregullimi i pajisjeve të përfshira në paketë.

Produkte të shikuara së fundmi