Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore me dyer projektimi në Melaminë Kundër Gërvishtjeve Prodhuar në Itali - Olivio

Kod: OLIVIO
lek 50.050,82 lek 67.568,61 -26%

madein_italy

- +
Material
Melamina
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Viadurini Living

Dollap për dizajn modern në melaminë të llakuar me shkëlqim të bardhë me dyer Made in Italy.

Dollapi është një njësi e domosdoshme ruajtjeje në çdo shtëpi dhe është perfekte për tu vendosur në dhomën e ngrënies, por në disa raste edhe në kuzhinë për ruajtjen e shërbimeve dhe rrobat e tryezës. Prandaj është thelbësore që të keni një dollap, i gjerë, praktik dhe i fortë në të njëjtën kohë. Një dollap mund të zgjerohet në lartësi ose gjerësi. Zgjedhja më e mençur është sigurisht diçka jo shumë e rëndë për të mbajtur pikën fokale të dhomës në tryezën e ngrënies dhe gjithashtu këshillohet të zgjidhni një dollap të pajisur me dyer dhe rafte për më shumë praktike.

OLIVIO është një krejtësisht Made in Italy bufe bërë  melaminë anti-gërvishtje të llakuar me të bardhë mat që e lejon atë të japë personalitet dhe elegancë në çdo dhomë ngrënie apo kuzhinë.
Karakterizohet nga prania e dyerve me doreza groove dhe rafte të brendshme të bardha mat që e bëjnë këtë bufe një përzierje perfekte të rafinimit dhe funksionalitetit, Olivio është në dispozicion në dy madhësi për t'u përshtatur në mënyrë të përkryer për çdo nevojë.

Matjet :
  • L 160 x P 43 x H 86 cm (3 dyer dhe 4 rafte);
  • L 210 x P 43 x H 86 cm (2 dyer, 4 rafte dhe 3 sirtarë).

Udhëzimet e asamblesë dhe rregullimi i pajisjeve të përfshira në paketë.

Produkte të shikuara së fundmi