Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore me pikturë elegante me dore në stilin etnik të mangoit - Peperita

Kod: PEPERITA
lek 92.496,49 lek 129.475,16 -29%
- +
Material
dru mange
Ngjyrë
sirtarë druri natyror dhe shumëngjyrësh
Koha e dërgimit
10-15 ditë pune
Gjatësia (cm)
100
Thellësia (cm)
32
Lartësia (cm)
55
Viadurini Living

Sirtar me 5 sirtarë dhe një derë në dorë druri mango i pikturuar, stili etnik.

Sirtarët janë bërë prej druri natyral mango të përbërë nga 5 sirtarë dhe një derë me një fasadë me ngjyra të pikturuara me dorë për një stil etnik elegant dhe të rafinuar.

Informacion teknik:
Ngjyra: Mbathje natyrale dhe shumëngjyrësh
Përmasat: Lartësia 55 x Gjatësia 100 x Gjerësia 32 cm.
Materiali: Dru i ngurtë mango
Modeli : me 5 sirtarë dhe një derë të pikturuar një dorë

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi