Dërrasë anësore me strukturë druri hiri dhe këmbë çeliku - Maurizio

  • Kod: MAURIZIO1
lek 86.316,78 lek 125.488,24 -31%
Material Druri, MDF dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 150
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 80

Dollap modern në dru hiri me këmbë çeliku.

Struktura në dru hiri . Pjesa e sipërme dhe anët në dru të veshur me hirit me rafte në përfundim MDF me bojë të bazuar në nitrocelulozë. Ndarja e dyerve duke përfshirë raftin.
Këmbët prej çeliku për tu mbledhur .

Madhësia: L 150 x P 40 x H 80 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në