Dërrasë anësore me strukturë në modelin klasik të drurit të mangos së bardhë - Baffy

  • Kod: BAFFY2
lek 135.007,98 lek 158.832,92 -15%
Material Druri dhe gize
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 140
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 85

Dollap klasik me strukturë në dru mango të bardhë.

Struktura në dru mango , shpinat, anët dhe sirtarët në MDF . Përfunduar me bojë me bazë uji. Doreza prej gize .

Madhësia: L 140 x P 40 x H 85 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në