Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore Melamine Moderne Anti White Anti-gervishtje Prodhuar në Itali - Hestia

Kod: HESTIA
lek 79.480,71 lek 107.308,95 -26%

madein_italy

- +
Material
Melamina
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
207
Thellësia (cm)
50
Lartësia (cm)
80
Viadurini Living

Dollap modern në melaminë të bardhë mat me dyer për të zgjedhur midis lisit të bardhë mat dhe lisit të errët Prodhuar në Itali.

Dollapi është një mobilje praktike dhe funksionale ideale për mobilimin elegant të dhomës së ndenjes ose kuzhinës për të ruajtur shërbimet dhe rrobat e tryezës dhe është thelbësore të zgjidhni një që është i gjerë, funksional dhe i fortë në të njëjtën kohë.
Ekzistojnë lloje të ndryshme të dollapëve, por zgjedhja më e mençur duhet të bie në diçka minimale që nuk heq sytë nga tavolina e ngrënies e cila është pika qendrore e dhomës.

Hestia është një dollap modern i bërë nga melamina anti-gërvishtje me llak të bardhë mat me dyer të disponueshme në dy përfundime të ndryshme.
E pajisur me 4 dyer me mentesha të amortizuara dhe 8 rafte të brendshme në të bardhë të errët si struktura, Hestia është ideale për të optimizuar hapësirën në mënyrën më të mirë të mundshme duke e mbushur me gjithçka që dëshironi afër.
Prodhuar tërësisht në Itali me materiale të zgjedhura për të siguruar një produkt të fortë dhe me jetëgjatësi të rafinuar dhe të dizajnuar në të njëjtën kohë.

Madhësia: L 207 x P 50 x H 80 cm

Përfundimet e disponueshme të derës :
  • llak i bardhë mat;
  • lisi i erret
Udhëzimet e asamblesë dhe rregullimi i pajisjeve të përfshira në paketë.

Produkte të shikuara së fundmi