Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore moderne me 3 dyer dhe rafte në dru dhe çelik të prodhuar në Itali - Lalla

Kod: LALLA
lek 530.858,14 lek 685.251,54 -23%

madein_italy

- +
Material
Druri dhe Çeliku
Koha e dërgimit
30 ditë pune
Gjatësia (cm)
205
Thellësia (cm)
45
Lartësia (cm)
91
Viadurini Living

Dollap modern nga çeliku dhe druri me 3 dyer dhe rafte xhami Prodhuar ne Itali.

Dollapi është një mobilje që gjen vendosje perfekte në pika të ndryshme të shtëpisë, nga dhoma e ngrënies tek dhoma e ndenjes deri tek dhoma e gjumit ose hyrja, duke u bërë protagoniste e çdo dhome.
I përsosur si një element i pavarur, por gjithashtu i përshtatshëm për t'u integruar më mirë me pjesën tjetër të mobiljeve, bufeja përfaqëson trashëgimtarin aktual të dollapëve ose qilarëve më klasikë, duke dhënë një prekje të personalitetit të fortë falë shumëllojshmërisë së materialeve, formave dhe ngjyrave të disponueshme.

Lalla është një dollap dizajni me një stil unik dhe të rafinuar që falë ngjyrave të tij përshtatet shkëlqyeshëm me stilet më të larmishme të mobiljeve moderne.
Bërë me bazë çeliku të lëmuar dhe strukturë në bllok të bardhë mat të llakuar me dyer të llakuara me lehtësim të lartë argjendi . Karakterizohet nga hapja komode dhe tërheqëse .
Brenda ka rafte xhami praktike me trashësi 6 mm.

Madhësia : L 205 x P 45 x H 91 cm.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi