Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore moderne me prodhim në Itali Struktura Melamine Rezistente ndaj Gërvishtjeve - Kombinim

Kod: COMBO5
lek 129.331,32 lek 178.477,22 -28%

madein_italy

- +
Material
Melamina
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
238
Thellësia (cm)
50
Lartësia (cm)
83
Viadurini Living

Dollap me dizajn modern me strukturë melamine kundër gërvishtjeve Made in Italy.

Dollapi është një element i domosdoshëm në çdo shtëpi moderne dhe është i përsosur të vendoset në zonën e ndenjes për të kombinuar praktikën e mobiljeve, në të cilën është e mundur të futni mobilje ose libra për të optimizuar hapësirën, me elegancë dhe përsosje ideale për kapjen e vëmendjes në dhomën ku është vendosur.

Ky dollap është bërë tërësisht në Itali me melaminë rezistente ndaj gërvishtjeve që lejon që kjo pjesë e mobiljeve të japë personalitet dhe elegancë në çdo zonë banimi. Karakterizohet nga prania e 4 dyerve me hapje shtytëse të pajisura me 2 rafte të brendshme, të cilat e bëjnë këtë pjesë të mobiljeve një përzierje perfekte të elegancës dhe funksionalitetit .

Madhësitë e disponueshme: W 238 x D 50 x H 83 cm

Përfundon në dispozicion :
  • e zezë;
  • e zezë dhe arrë;
  • e zezë dhe oksid;
  • e zezë dhe beton;
  • E bardhë;
  • e bardhë dhe arre;
  • e bardhë dhe oksid;
  • të bardhë dhe beton.
Udhëzimet e asamblesë dhe pajisjet fiksuese të përfshira në pako.

Produkte të shikuara së fundmi