Dërrasë anësore moderne me strukturë druri mango dhe detaje bronzi - Anira

  • Kod: ANIRA
lek 120.105,90 lek 174.627,01 -31%
Material Druri, MDF dhe bronzi
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 105
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 83

Dollap dizajni modern në dru mango me detaje bronzi.

Struktura në dru mango me përfundim dylli. Pjesa e pasme dhe e sirtarit në MDF . Ndarja e dyerve duke përfshirë raftin. Fronte të punuara hollë me futje origjinale bronzi .
Këmbët për tu mbledhur.

Madhësia: L 105 x P 40 x H 83 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në