Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore moderne në dru dhe çelik me 2 dyer dhe rafte të prodhuara në Itali - Armie

Kod: ARMIE
lek 400.485,91 lek 501.952,99 -20%

madein_italy

- +
Material
Druri dhe Çeliku
Koha e dërgimit
30 ditë pune
Gjatësia (cm)
120
Thellësia (cm)
45
Lartësia (cm)
73
Viadurini Living

Dollap modern me 2 dyer të bëra nga tabela prej çeliku dhe rimeso hiri me gdhendje Made in Italy.

Dollapi është një mobilje që gjen vendosje perfekte në pika të ndryshme të shtëpisë, nga dhoma e ngrënies tek dhoma e ndenjes deri tek dhoma e gjumit ose hyrja, duke u bërë protagoniste e çdo dhome.
E përsosur si një element i pavarur, por gjithashtu i përshtatshëm për t'u integruar më mirë me pjesën tjetër të mobiljeve, bufeja paraqet trashëgimtarin aktual të dollapëve ose qilarëve më klasikë, duke dhënë një prekje të personalitetit të fortë falë shumëllojshmërisë së materialeve, formave dhe ngjyrave të disponueshme.

Dërrasa moderne e bërë me këmbë të shpuara në çelik të lëmuar dhe strukturë në tabela me rimeso hiri me gdhendje ngjyra e vazhdueshme e lisit e trajtuar me nxehtësi, si dhe dyert, të cilat kanë një hapje dhe tërheqje 45 ° .
Përmban gjithashtu rafte të bëra prej qelqi me trashësi 6 mm. Ky dollap përputhet në mënyrë të përsosur me stile të ndryshme të mobiljeve moderne falë modelit të tij të rafinuar dhe është gjithashtu ideal për t'i dhënë personalitet çdo mjedisi.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi