Dërrasë anësore moderne në dru mango me detaje në çelik të kromuar - Madiz

  • Kod: MADIZ
lek 181.604,11 lek 263.933,97 -31%
Material Druri dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 160
Thellësia (cm) 45
Lartësia (cm) 80

Dollap me dizajn modern me strukturë në dru mango dhe çelik të kromuar.

Struktura në çelik të kromuar dhe dru mango , mbështetëse në MDF . Përfunduar me bojë me bazë nitrocelllulose. Butona çeliku të kromuar .

Madhësia: L 160 x P 45 x H 80 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në