Dërrasë anësore moderne në dru mango me doreza çeliku Homemotion - Amilcare

 • Kod: AMILCARE
lek 109.965,55 lek 129.371,22 -15%
Material Druri dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Dërrasë anësore me strukturë në dru mango dhe çelik të modelit modern.

Struktura në dru mango , përsëri në dru mango të veshur . Përfunduar me bojë me bazë uji. Ndarja përfshirë raftin (4 ndarje). Doreza çeliku .

Madhësitë e disponueshme :
 • L 170 x P 40 x H 75 cm;
 • L 160 x P 40 x H 75 cm;
 • L 110 x P 40 x H 75 cm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në