Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore moderne në Melaminë dhe këmbët metalike rezistente ndaj gërvishtjeve të prodhuara në Itali - Kombinim

Kod: COMBO1
lek 124.426,34 lek 182.759,57 -32%

madein_italy

- +
Material
Melamina dhe metali
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
160
Thellësia (cm)
50
Lartësia (cm)
72
Viadurini Living

Dollap dollapësh i bërë nga melamina rezistente ndaj gërvishtjeve Made in Italy.

Dollapi është një element i domosdoshëm në çdo shtëpi moderne dhe është i përsosur të vendoset në zonën e ndenjes për të kombinuar prakticitetin e pjesës së mobiljeve, në të cilën është e mundur të futni objekte mobilje ose libra për të optimizuar hapësirën, me elegancë dhe përsosje ideale për kapjen e vëmendjes në dhomën ku është vendosur.

Ky dollap është bërë tërësisht në Itali me melaminë rezistente ndaj gërvishtjeve që lejon që kjo pjesë e mobiljeve të japë personalitet dhe elegancë në çdo zonë banimi. Karakterizohet nga prania e 2 dyerve me hapje shtytëse të pajisur me raft të brendshëm dhe 2 sirtare me mbyllje të butë, të cilat e bëjnë këtë pjesë të mobiljeve një përzierje perfekte midis elegancës dhe funksionalitetit .

Madhësia: L 160 x P 50 x H 72 cm

Përfundon në dispozicion :
  • e zezë;
  • e zezë dhe arrë;
  • e zezë dhe oksid;
  • e zezë dhe beton;
  • E bardhë;
  • e bardhë dhe arre;
  • e bardhë dhe oksid;
  • të bardhë dhe beton.
Udhëzimet e asamblesë dhe pajisjet fiksuese të përfshira në pako.

Produkte të shikuara së fundmi