Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore moderne në Melaminë me shkëlqim të bardhë me shkëlqim të prodhuar në Itali - Barrie

Kod: BARRIE
lek 58.159,05 lek 78.479,69 -26%

madein_italy

- +
Material
Melamina
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
102
Thellësia (cm)
43
Lartësia (cm)
162
Viadurini Living

Dërrasë anësore me dyer dhe rafte të brendshme në melaminë të llakuar me shkëlqim të bardhë të modelit Made in Italy.

Dollapi është një njësi e domosdoshme ruajtjeje në çdo shtëpi dhe është perfekte për tu vendosur në dhomën e ngrënies, por në disa raste edhe në kuzhinë për ruajtjen e shërbimeve dhe rrobat e tryezës. Prandaj është thelbësore që të keni një dollap, i gjerë, praktik dhe i fortë në të njëjtën kohë. Një dollap mund të zgjerohet në lartësi ose gjerësi. Zgjedhja më e mençur është sigurisht diçka jo shumë e rëndë për të mbajtur pikën fokale të dhomës në tryezën e ngrënies dhe gjithashtu këshillohet të zgjidhni një dollap të pajisur me dyer dhe rafte për më shumë praktike.

Barrie është një dollap i lartë i bërë tërësisht në Itali me melaminë anti-gërvishtje të llakuar me të bardhë mat që e lejon atë të japë personalitet dhe elegancë në çdo dhomë ngrënie apo kuzhinë.
Karakterizohet nga prania e 4 dyerve me dorezë groove dhe 4 rafte të brendshme të bardha mat që e bëjnë këtë dollap një përzierje perfekte të rafinimit dhe funksionalitetit.

Madhësia : L 102 x P 43 x H 106 cm.
Ngarkesa e vetme në raft: maksimumi 10 kg

Udhëzimet e asamblesë dhe rregullimi i pajisjeve të përfshira në paketë.

Produkte të shikuara së fundmi