Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore moderne në Melaminë të Bardhë të Matit Prodhuar në Itali - Emil

Kod: EMIL-1-SHOWROOM
lek 51.829,93 lek 57.112,60 -9%
- +
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini Living

Dizenjoni dollapët me melaminë të bardhë mat Prodhuar në Itali.

Shënim: artikulli ka një çmim promovues pasi ka defekte, siç tregohet në foto.
Madhësia: 138x42x81 cm
Mbaro: llak i bardhë mat

Dollapi është një mobilje e domosdoshme në një dhomë të gjallë ose dhomë ngrënie dhe zgjedhja e më të përshtatshmes nuk është gjithmonë e lehtë pasi ka modele të shumta në dispozicion, të materialeve, ngjyrave, formave dhe madhësive të ndryshme.
Elementi themelor që karakterizon një bufe është padyshim kapaciteti , por përveç kësaj është e nevojshme të merren parasysh faktorë të tjerë të tillë si hapësirat në dispozicion dhe mobilimi i dhomës. Një dollap i ulët është ideal për tu kombinuar me një stil modern dhe, falë dyerve dhe sirtarëve, është një mobilje moderne, elegante dhe njëkohësisht e gjerë dhe funksionale, perfekte për tu vendosur në kuzhinë, dhomë të gjallë apo edhe në Dhoma e ndenjes.

Emil është një dollap modern i prodhuar në Itali me melaminë rezistente ndaj gërvishtjeve që garanton qëndrueshmëri të mirë dhe një dizajn inovativ dhe karakterizohet nga prania e dyerve të shumta (me hapje të kthyeshme djathtas / majtas gjatë montimit dhe mentesha të amortizuara), rafte dhe sirtarë për tu optimizuar dhe organizoni hapësirat në mënyrën më të mirë të mundshme.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi