Dërrasë anësore në çelik me detaje në stilin industrial të zinkut dhe drurit - Indi

  • Kod: INDIA
lek 69.505,42 lek 81.771,09 -15%
Material Çeliku, druri dhe plastika
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 128
Thellësia (cm) 33.5
Lartësia (cm) 78.5

Bufe e stilit industrial me strukturë çeliku dhe detaje zinku dhe druri.

Struktura e çelikut , veshja e pluhurit epoksi. Sirtarët në çelik , zink dhe dru pishe . Rrota plastike .

Madhësia: L 128 x P 33.5 x H 78.5 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në