Dërrasë anësore në çelik të pikturuar me sirtarë prej druri në stilin e cilësisë së mirë - Elton

  • Kod: ELTON
lek 93.094,54 lek 134.957,18 -31%
Material Druri dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 180
Thellësia (cm) 34
Lartësia (cm) 84

Dollap i cilësisë së mirë dollap i bërë nga çeliku i pikturuar me dyer me efekt bastun prej palme kacavjerrëse.

Struktura çeliku e lyer me pluhur epoksi. Sirtarët në dru bredhi me fund dylli. Dyer çeliku me përpunim të efektit bastun prej palme kacavjerrëse .
Këmbët për tu mbledhur.

Madhësia: L 180 x P 34 x H 84 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në