Dërrasë anësore në dru mango dhe hekur, dyer dhe sirtarë të zbukuruar - Eriberto

  • Kod: ERIBERTO
lek 242.192,21
Material dru mango, kompensatë dhe metal
Ngjyrë lajthi dhe natyrale
Koha e dërgimit 10-15 ditë pune
Gjatësia (cm) 183
Thellësia (cm) 42
Lartësia (cm) 80

Dërrasë anësore me 3 dyer dhe 3 sirtarë në dru mango, me bazë metali dhe fronte kompensatë të zbukuruar.

Ky dollap është bërë prej druri mango natyral dhe përbëhet nga 3 sirtarë dhe 3 dyer me rafte të brendshme me një fasadë të gdhendur në kompensatë natyrore, të mbështetur nga një strukturë metalike e fortë.
Stili në gjysmë të rrugës midis etnike dhe cilësisë së mirë ngroh mjedisin duke krijuar një atmosferë mikpritëse dhe modeli.

Informacion teknik:
Ngjyra: Natyrale dhe lajthi
Përmasat: Lartësia 80 x Gjatësia 183 x Gjerësia 42 cm.
Materiali: Dru i ngurtë mango, fronte kompensatë dhe bazë metali
Modeli : me 3 dyer dhe 3 sirtarë dhe dy rafte të brendshme
Karakteristikat : dyer me sistem frenimi


Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në