Dërrasë anësore në dru mango të bardhë me dyer të dizajnit të zbukuruar me dorë - Bertoldo

  • Kod: BERTOLDO1
lek 163.064,95 lek 223.666,11 -27%
Material dru mange
Koha e dërgimit 10-15 ditë pune
Gjatësia (cm) 85
Thellësia (cm) 38
Lartësia (cm) 176

Bufe me dy dyer ne dru mango te zbardhur me baze hekuri.

Ky dollap bufe është bërë prej druri mango të bardhë të moshuar dhe bazës hekuri gri.
Dizajni, i përbërë nga 2 dyer të gdhendura me dorë që e bëjnë atë një copë unike , përfshin stilin e cilësisëmirë të së kaluarës me elegancën e përjetshme.

Informacion teknik:
Përmasat: Lartësia 176 x Gjatësia 85 x Gjerësia 38 cm
Materiali: Dru i ngurtë mango dhe bazë hekuri
Modeli : Me 2 dyer dhe 3 rafte të brendshme
Karakteristikat : Dyert e gdhendura me dorë
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në