Dërrasë anësore në dru të ricikluar me ngjyra të Projektimit të Vjetër 2 Dyer 4 Sirtarë - Cocorita

 • Kod: COCORITA
lek 150.287,06
Material dru i ricikluar
Ngjyrë shumëngjyrësh
Koha e dërgimit 10-15 ditë pune
Gjatësia (cm) 150
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 90

Dollap i butë për dizajn në dru të ricikluar dhe me ngjyra.

Ky dollap është bërë tërësisht prej druri të ricikluar të fortë dhe të qëndrueshëm, i bërë edhe më tërheqës dhe me vlerë falë prekjeve me ngjyra të ndryshme që zbukurojnë jo vetëm estetikën, por edhe stilin.
Në fakt, detajet bëjnë ndryshimin: jo vetëm hijet e ngrohta, por edhe sipërfaqet e papërsosura bëhen protagonistë të skenës, duke u paraqitur si elemente identifikuese të pjesës së mobiljeve, të cilat bëhen kështu një përfaqësim i stilit të pagabueshëm të cilësisë së mirë .
Fotografia plotësohet nga dorezat ekskluzive të zeza, vidat dhe menteshat që pasqyrojnë stilin tërheqës retro të viteve 1950.

Informacion teknik:
 • Ngjyra : Shumëngjyrësh
 • Përmasat : Lartësia 90 x Gjatësia 150 x Gjerësia 40 cm
 • Materiali: Dru i ricikluar
 • Modeli : me 4 sirtarë dhe 2 dyer me rafte të brendshme
 • Karakteristikat : Produkti është një copë unike druri e ricikluar, kështu që mund të ketë ndryshime të vogla nga fotoja
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në