Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore në Mango Wood and Bronze me 3 sirtarë dhe 2 Dyer Vintage Design - Ruonda

Kod: RUONDA
lek 185.888,74 lek 260.264,26 -29%
- +
Material
dru mango dhe bronzi
Ngjyrë
kafe dhe bronz
Koha e dërgimit
10-15 ditë pune
Gjatësia (cm)
160
Thellësia (cm)
40
Lartësia (cm)
78
Viadurini Living

Dërrasë anësore në dru mango me këmbë dhe detaje bronzi në një stil të cilësisë së mirë.

Ky dollap është bërë tërësisht nga druri i mangos , i fortë dhe i qëndrueshëm, i bërë edhe më tërheqës dhe me vlerë falë detajeve prej bronzi në dyert dhe këmbët që zbukurojnë jo vetëm estetikën, por edhe stilin, duke u bërë protagonistë të skenës.
Efekti përfundimtar është një dizajn me një shije të rafinuar dhe të këndshme të cilësisë së mirë .

Informacion teknik:
Ngjyra: Kafe dhe bronzi për detaje
Përmasat: Lartësia 78 x Gjatësia 160 x Gjerësia 40 cm. Lartësia e këmbës 19 cm.
Materiali: Dru mango, këmbë dhe detaje prej bronzi
Modeli: me 3 sirtarë dhe 2 dyer me rafte të brendshme
Karakteristikat: mentesha me sistemin e frenimit

Produkte të shikuara së fundmi