Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore në Mango Wood Design Luxury 3 Mbathje 1 Door - Mangurino

Kod: MANGURINO1
lek 85.021,02 lek 119.009,50 -29%
- +
Material
dru mange
Ngjyrë
natyrore
Koha e dërgimit
10-15 ditë pune
Gjatësia (cm)
100
Thellësia (cm)
45
Lartësia (cm)
85
Viadurini Living

Dollap druri mango me prekje druri në fasadë, 3 sirtarë dhe një derë e projektuar në mënyrë elegante.

Ky dollap është bërë tërësisht nga druri i ngurtë dhe i qëndrueshëm i mangos , i bërë edhe më tërheqës dhe me vlerë falë prekjeve të drurit me forma dhe madhësi të ndryshme që zbukurojnë jo vetëm estetikën, por edhe stilin. Këmbët janë zbukuruar me metal me ngjyrë ari, si dhe pullat, të cilat përputhen në mënyrë të përsosur me tonin e ngrohtë të drurit për një atmosferë luksoze dhe të përjetshme.

Informacion teknik:
  • Ngjyra : Natyrale
  • Përmasat : Lartësia 85 x Gjatësia 100 x Gjerësia 45 cm
  • Materiali: Dru mango me këmbë të veshura me metal
  • Modeli : Me 3 sirtarë dhe një derë me raft të brendshëm

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi