Made in Italy

Dërrasë anësore në MDF me majë xhami të tymosur dhe bazë metalike të prodhuar në Itali - Tonik

  • Made in Italy
  • Kod: TONIC
Lekë 376,214 Lekë 418,016 -10%
Material MDF, qelqi dhe metali
Koha e dërgimit 5 javë pune
Gjatësia (cm) 217
Thellësia (cm) 57
Lartësia (cm) 65

Dërrasa anësore në dru dhe metal me majë xhami Prodhuar në Itali, me cilësi të lartë.

Dollap elegant i prodhuar në Itali me strukturë MDF të llakuar në përfundim gri mëndafshi, fronte dhe strukturë të brendshme në kadife të tymosur, majë qelqi të tymosur dhe bazë metali të pikturuar me antracit me këshilla të kromit të zi. Karakterizuar nga një dizajn i hollë, vëllimi funksional i të cilit theksohet nga korniza metalike, ky dollap ka një lidhje të fortë me botën e tekstileve të përfaqësuar brenda figurës së saj përmes strukturës krijuese prej druri që mbulon dy elementët e përparmë. Së bashku me këtë veçori, theksohet edhe pjesa e sipërme elegante e përfunduar e tymosur, e cila rrit estetikën e saj të rafinuar dhe hijeshinë e përjetshme.

NB : struktura e bufe është në dispozicion në kombinime të tjera me ngjyra.
Na kontaktoni për më shumë informacion duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro