Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore në Melaminë anti-gërvishtëse të llakuar me shkëlqim të bardhë prodhuar në Itali - Benji

Kod: VYRGO
lek 69.070,13 lek 93.294,72 -26%

madein_italy

- +
Material
Melamina
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
118
Thellësia (cm)
50
Lartësia (cm)
140
Viadurini Living

Dërrasë anësore me dyer dhe përplasje për dizajn të brendshëm në melaminë të llakuar me shkëlqim të bardhë Prodhuar në Itali.

Dollapi është një njësi e domosdoshme ruajtjeje në çdo shtëpi dhe është perfekte për tu vendosur në dhomën e ngrënies, por në disa raste edhe në kuzhinë për ruajtjen e shërbimeve dhe rrobat e tryezës. Prandaj është thelbësore që të keni një dollap, i gjerë, praktik dhe i fortë në të njëjtën kohë. Një dollap mund të zgjerohet në lartësi ose gjerësi. Zgjedhja më e mençur është sigurisht diçka jo shumë e rëndë për të mbajtur pikën fokale të dhomës në tryezën e ngrënies dhe gjithashtu këshillohet të zgjidhni një dollap të pajisur me dyer dhe rafte për më shumë praktike.

Vyrgo është një bufe bërë tërësisht në Italimat bardhë lacquered Melamine anti-zeroja që e lejon atë për të dhënë personalitetin dhe elegancën në çdo dhomë të gjallë, dhomë ngrënie apo kuzhinë.
Vyrgo karakterizohet nga prania e 4 dyerve me dorezë groove dhe 4 rafte të brendshme të bardha mat që e bëjnë këtë dollap një përzierje perfekte të rafinimit dhe funksionalitetit .

Madhësia: L 118 x P 50 x H 140 cm

Produkte të shikuara së fundmi