Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dërrasë anësore në Melamine Oak ose Snow White of Made in Italy Design - Montreal

Kod: MONTREAL
lek 44.753,16 lek 60.401,81 -26%

madein_italy

- +
Material
Melamina
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
102
Thellësia (cm)
43
Lartësia (cm)
158
Viadurini Living

Dollap modern i dollapit në melaminë me zgjedhjen e lisit ose të bardhës së borës Prodhuar në Itali

Dollapi është një mobilje e domosdoshme dhe perfekte për tu vendosur në dhomën e ngrënies ose kuzhinë për të ruajtur shërbimet dhe rrobat e tryezës. Ekzistojnë variante të shumta të dollapëve dhe secila ka veçoritë e veta, për këtë arsye është e nevojshme të zgjidhni me kujdes atë të përsosur për mjedisin tuaj duke zgjedhur diçka jo shumë të rëndë në mënyrë që të mbani tryezën e ngrënies si pikë qendrore të dhomës dhe është e këshillueshme që ta zgjidhni. një e pajisur me dyer dhe rafte për një praktike më të madhe.

Montreal është një bufe e prodhuar në Itali  është bërë me materiale cilësore për të garantuar një produkt afatgjatë me një dizajn unik që tërheq vëmendjen.
Montreal karakterizohet nga struktura melamine e disponueshme në 2 përfundime të ndryshme, e cila gjithashtu përmban 4 dyer kthyeshëm në të djathtë / majtas gjatë montimit dhe 4 rafte të brendshme në melaminë që përputhen me strukturën e jashtme.

Madhësia: L 102 x P 43 x H 158 cm

Përfundon në dispozicion:
  • Melaminë lisi;
  • Melamina e bardhë borë.
Udhëzimet e asamblesë dhe rregullimi i pajisjeve të përfshira në paketë.

Produkte të shikuara së fundmi