Dërrasë anësore në një copë unike të drurit të ricikluar me ngjyra të ricikluara - Wallaby

 • Kod: WALLABY1
lek 151.741,72
Material dru i ricikluar
Koha e dërgimit 10-15 ditë pune
Gjatësia (cm) 90
Thellësia (cm) 38
Lartësia (cm) 140

Dizenjoni dollapët e bërë nga druri i ricikluar me një stil të cilësisë së mirë me detaje shumëngjyrësh, pjesë unike.

Kjo pjesë e mobiljeve është bërë tërësisht prej druri të ricikluar të fortë dhe të qëndrueshëm, e bërë edhe më tërheqëse dhe me vlerë falë prekjeve me ngjyra të ndryshme që zbukurojnë jo vetëm estetikën, por edhe stilin.
Në fakt, detajet bëjnë ndryshimin: jo vetëm hijet e ngrohta, por edhe qoshet e rrumbullakosura dhe sipërfaqet e papërsosura bëhen protagonistët e skenës, duke u paraqitur si elemente identifikuese të pjesës së mobiljeve, e cila bëhet kështu një përfaqësim i cilësisë së mirë të pagabueshme stil

Fotoja plotësohet nga veglat dhe menteshat ekskluzive me ngjyrë argjendi që pasqyrojnë, në formë dhe ngjyrë, stilin tërheqës retro të viteve 1950.

Informacion teknik:
 • Ngjyra : shumëngjyrësh
 • Përmasat : Lartësia 140 x Gjatësia 90 x Gjerësia 38 cm
 • Materiali : dru i ngurtë i ricikluar. Isshtë druri i marrë nga dyert antike, anijet dhe traversat hekurudhore, i cili, pas një procesi trajtimi, përdoret për prodhimin e mobiljeve.
 • Modeli : në rrota me një sirtar, tre dyer dhe tre rafte të brendshme.
 • Karakteristikat : produkti është një copë unike e punuar dhe e pikturuar me dorë, prandaj mund të ketë ndryshime të vogla nga fotoja.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në