Made in Italy

Dërrasë anësore në përfundim të antracitit me majë xhami, prodhuar me çmim në Itali - Tonik

  • Made in Italy
  • Kod: TONIC1
lek 259.062,18 lek 323.827,72 -20%
Material MDF, qelqi dhe metali
Koha e dërgimit 5 javë pune
Gjatësia (cm) 164
Thellësia (cm) 57
Lartësia (cm) 65

Dërrasë anësore me strukturë në MDF dhe metal me këmbë të arta Prodhuar në Itali.

Dollap elegant i prodhuar në Itali me strukturë në MDF të llakuar në fund të antracitit, fronte dhe strukturë të brendshme në përfundim të eukalipt, maje xhami të tymosur dhe bazë në metal të lyer me antracit me këshilla të përfundimit të artë. Karakterizuar nga një dizajn i hollë, vëllimi funksional i të cilit theksohet nga korniza metalike, ky dollap është një zgjidhje e përkryer për zona të ndryshme të shtëpisë, në të cilat kompletohen mobiljet në një mënyrë të rafinuar dhe me një nuancë inovacioni. Kombinimi i mrekullueshëm i madhështisë së drurit dhe moderniteti i metalit i japin jetë një mobiljeje imponuese, e aftë të fitojë çdo vëmendje falë personalitetit të tij të fortë dhe karakterit vendimtar.

NB : struktura e bufe është në dispozicion në kombinime të tjera me ngjyra.
Na kontaktoni për më shumë informacion duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë