Dërrasë anësore në stilin fshatar me strukturën e derës dhe sirtarët në dru tik - safir

  • Kod: ZAFFIRO
lek 127.880,39 lek 185.890,05 -31%
Material Dru tik
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 90
Thellësia (cm) 45
Lartësia (cm) 85

Dërrasa anësore e bërë plotësisht prej druri të dru tik të ricikluar në një stil fshatar.

Struktura dhe dorezat në dru tik të ricikluar në përfundim natyral fshatar.

Madhësia: L 90 x P 45 x H 85 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në