Made in Italy

Dërrasë prerëse me vrima në mermer të bardhë Carrara Prodhuar në Itali - Hitoka

  • Made in Italy
  • Kod: HITOKA
Lekë 16,366 Lekë 20,457 -20%
Material mermer
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune për produktet në stok / 4 javë për produktet që nuk janë në stok
Gjatësia (cm) 30
Thellësia (cm) 15
Lartësia (cm) 2

Prodhuar në Itali dërrasë prerëse mermeri me vrima të mëdha

Dërrasë prerëse e bërë nga mermeri i bardhë Carrara , Prodhuar tërësisht në Itali.

Kjo dërrasë prerëse mermeri është një shembull mahnitës se si dobia takohet me dizajnin luksoz . Me kokrrat e saj elegante dhe natyrale, çdo dërrasë prerëse bëhet një pjesë unike, një sfond i vërtetë artistik për prezantimin e pjatave tuaja. Forma drejtkëndore me një hapje rrethore është sa praktike aq edhe estetike, duke ju lejuar ta trajtoni dhe ta varni me lehtësi .

Ideale për përgatitjen e përbërësve të freskët, për të shërbyer djathëra të mirë ose si një pjatë meze, kjo dërrasë prerëse nuk është thjesht një enë kuzhine, por një mobilje e vërtetë. Përdorimi i mermerit me cilësi të lartë garanton jo vetëm qëndrueshmëri , por edhe një sipërfaqe të freskët ideale për të mbajtur të paprekura vetitë e ushqimit.

Për ata që kërkojnë të kombinojnë prakticitetin dhe bukurinë në çdo detaj të shtëpisë së tyre, kjo dërrasë prerëse mermeri është emblema e Made in Italy dhe një shenjë dalluese e përsosjes në jetën e përditshme.

Dimensionet:

  • gjatësia 30 cm
  • thellësia 15 cm
  • lartësia 2 cm
Çdo pjesë është në një kuptim të caktuar unike (pasi çdo bllok mermeri është i ndryshëm në vena dhe nuanca) dhe i punuar me dorë në Itali. Ndryshimet e vogla në formë, ngjyrë dhe përmasa duhet të konsiderohen si garanci e një krijimtarie artizanale.
Pastroni me ujë, sapun natyral dhe një leckë të butë. Mos e vendosni në makinë larëse enësh dhe mos përdorni limon, uthull, verë ose detergjentë gërryes.

Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro