Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Stool i brendshëm / i jashtëm i projektimit në rrëshirë, Dora, 2 copë

Kod: DORASGAB
lek 43.143,81
- +
Material
Resina finitura çimento; TESSUTO
Masat
cm. H.49 x P.36 x L.36
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Viadurini Living
Stool i brendshëm / i jashtëm i projektimit në rrëshirë, vend i heqshëm, Dora, 2 copë
Stool Dora me vend të lëvizshëm të mbushur në poliester gri cm.36x36 H.3,5. I përshtatshëm për ambiente të brendshme dhe të jashtme *. Produkt i bërë me dorë nga zejtarë ekspertë. Meqenëse këto janë sende të punuar me dorë, mund të ketë ndryshime të vogla në lidhje me pamjet.
* Ky artikull mund të përdoret në zona të jashtme, por të strehuara siç janë gazebos, tarracat, verandat, patios ... Ne ju rekomandojmë ta mbuloni produktin në dimër. Shtë e rëndësishme që sipërfaqja e jashtëqitjes të mos ekspozohet drejtpërdrejt në ujë dhe temperaturat e ulëta afër zeros.
Në rast të gërvishtjeve të vogla, ne sugjerojmë të përdorni dyllin (furnizuar). Në rast kontakti me verën, ushqimin ose pijen, pastroni menjëherë sipërfaqen me një leckë të butë.

PRODHUESI
Ky artikull u krijua nga një kompani e themeluar mbi gjysmë shekulli më parë, në vitet '50, e cila pas një përvoje të gjatë të fituar ndër vite nga artizanati është shndërruar në një realitet industrial me import dhe eksport në të gjithë botën.
Metalet e kromuara, ngjyrat e ngrohta dhe të këndshme ... rafte librash, karrige, kolltuqe, llamba, tabela moderne fikse dhe të zgjatshme dhe shumë më tepër, objekte të krijuara jo vetëm për të dekoruar shtëpinë, zyrën apo kopshtin tuaj me elegancë, por mbi të gjitha për të mahnitur. Produkte të dizajnuara me një gjuhë moderne, e cila flet një gjuhë bashkëkohore gjithmonë në gjendje të japë një përsosje origjinale të pakufishme.
Sot kompania karakterizohet nga një stil i pakuptueshëm, në gjendje të sigurojë me shije të rafinuar çdo cep të mureve të diellit

Produkte të shikuara së fundmi