Made in Italy

Design Countertop Washbasin në Brass Made në Itali - Silvana

 • Made in Italy
 • Kod: SILVANA2
lek 128.747,23
Material tunxh
Masat P 13.9 x H 9 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Mikser mikrobesh prej bronzi me 3 vrima të dizajnit klasik të bërë në Itali, Silvana.

Silvana është një mikser i sofistikuar dhe i stilit të lartë me tre vrima   me kullim, në bronz.
Punuar në Itali me materiale të kualitetit të lartë dhe në përputhje me standardet evropiane.
Karakterizohet nga forma të pastra dhe elegante, do të jetë perfekte të mobiloni banjën tuaj me stil.

Në dispozicion në shumë përfundime :
 • krom;
 • bronzi natyral;
 • bronz;
 • nikel;
 • bronzi i lëmuar;
 • nikel i zi;
 • nikel mat;
 • nikel i lëmuar i lëmuar;
 • lëmuar;
 • ari;
 • ari rozë;
 • bronzi mat;
 • bakër mat.
NB: Pajisur me disqe qeramike dhe komplet fiksimi.
Sipas kërkesës është e mundur të ndryshoni llojin e pullave. Kontaktoni me ne duke përdorur formularin " Kërkoni Informacion ".

Koleksioni Silvana karakterizohet nga forma dhe sipërfaqe gjashtëkëndore, aspektet e të cilave pasqyrojnë dritën në një mënyrë origjinale, duke ndriçuar mjedisin përreth. Stili qartë tërheq frymëzimin nga art deco . Kjo linjë e çezmave të banjës luksoze është krijuar për tu kombinuar me vaska, lavaman, dushe dhe bidete me një dizajn klasik dhe të rafinuar.

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e koordinuara të banjës me të njëjtën linjë , vazo, bidet, lavaman / lavanderi, tastiera etj. Na kontaktoni për të krijuar ekskluzivitetin tuaj të bërë në banjë në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në