Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Design Italia Design Rain përbërja moderne e llambave varëse

Kod: RAIN
Kërkoni një kuotë të personalizuar!

madein_italy

Studio Italia Design
"Përbërja moderne e llambave varëse prej teli Shi
Elegante dhe minimale, është madhështore në kompozimet e saj. Rri varëse varëse me vija të thjeshta dhe minimale, spektakolare kur instalohet në versionin Cluster. Si shiu i pranverës, ai mund të marrë kompozime të ndryshme falë modularitetit të tij. Detajet e saj shumëngjyrëshe në krye e bëjnë atë unik dhe gjithmonë të ndryshëm. Shiu ka dizajn të brendshëm, cilësi dhe teknologji LED, duke i dhënë këtij modeli ekskluziv dhe të rafinuar që lartëson çdo mjedis. Linja e thjeshtë e dritës metalike të lëshimit, një dritë LED që vjen nga krijimi i efekteve të ndriçimit magjik, të vendosura më tej njëri-tjetrit, falë trupit të tyre të kromit, ato japin një efekt shi romantik dhe relaksues.
Mundësia e zbehjes së dritës, falë Led me furnizimin me energji elektrike të tensionit (Nuk kërkon një LED shofer), zbehja e fazës, ju mund të rregulloni intensitetin e dritës, duke e bërë pezullimin edhe më të çmuar dhe të përshtatshëm për çdo mjedis.
Ky pezullim është shprehja më e pastër e stilit dhe elegancës në gjendje të përmirësojë mjedisin dhe hapësirat minimale.
Viadurini ka gamën e plotë të aksesorëve të prodhuar nga Italian Design Studio, të dizajnuara për t'ju dhënë pezullimin e mrekullueshëm individualisht, ose për të krijuar kompozime të bukura me shumë pezullime.
Ju mund të kënaqni kreativitetin tuaj dhe të krijoni përbërjen e llambave varëse që dëshironi, me të njëjtën madhësi dhe ngjyrë, ose ngjyra dhe gjatësi të ndryshme, duke zgjedhur gjithashtu dritaren e trëndafilit që dëshironi dhe gjatësinë e preferuar të telit. Viadurini ofron mundësinë për të kompozuar pezullime plotësisht të personalizuara dhe krijuese!

Features:
- Kornizat: Metal kromatik
- Dimensionet: .58.5 x h.21 cm
- Dritarja e trëndafilit: ju mund të zgjidhni midis binarëve të një game të gjerë, rrethore, drejtkëndëshe, lineare për të pasur një shtrirje horizontale
- LED përfshirë: Led me furnizimin me energji elektrike të tensionit (Nuk kërkon një LED shofer), zbehje e fazës
- Mbarime dekorative: Ngjyrë e bardhë RAL9010 ose bronzi bakri, pikturuar, ose pas një procesi galvanik të krehur krom, ari ose ari të trëndafilave

Shiu është i disponueshëm:
- Përfundon: Mat e bardhë RAL9010 ose bronzi bakri pikturuar, ose duke ndjekur një proces galvanik kromuar, ar ari ose rozë përfundon

instalimi:
- Instalimi i tavanit

Kontaktoni me ne përmes emailit, bisedës ose përmes telefonit për të kërkuar një kuotë!

Studio Italia Design është një nga markat më të përparuara italiane në ndriçimin ndërkombëtar. Falë teknikave, teknologjive, linjave, materialeve të çmuara të reja, ato realizojnë një llambë unike dhe inovative: forma dhe përmbajtje, estetikë dhe funksionalitet, të gjitha të bëra në Itali. Studio Italia Design bashkëpunon me stilistë, studiues dhe arkitektë të famshëm nga kombësi dhe prejardhje të ndryshme. Një grup i krijuesve që riinterpretojnë objektet si elementë të vërtetë mobilimi. Shtë një udhëtim pasion, ku drita takon sende, njësi qelqi me metale dhe buzëqeshje të traditës për të ardhmen. Studio Italia Design harton produkte ad hoc për dhoma të ndryshme dhe zgjidhje të personalizuara të studiuara me protagonistët e arkitekturës bashkëkohore ".
Productdo produkt Studio Italia Design është patentuar dhe konform markës CE të kërkuar nga Komuniteti Evropian

Produkte të shikuara së fundmi