Made in Italy

Design kolltuk Betty me tapiceri pëlhure nga My Home e bërë në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: BETTY
lek 381.717,34
Material druri, çeliku dhe pëlhura
Masat H67xL75xW80 cm
Koha e dërgimit Javët 8/9
Pëlhura ime e shtëpisë Betty me stil modern dhe kolltuk druri, e bërë në Itali.
Betty është kolltuku modern i dizajnit që rikrijon mirëqenien moderne.
Një kolltuk i vogël që fton në relaksim vizual dhe të sjelljes.
I përshtatshëm për t'ju dhënë më shumë rehati dhe bukuri, do të përshtatet në mënyrë të përkryer në dhomën tuaj të ndenjes dhe dhomën e gjumit.

Kornizë druri e mbuluar me gome poliuretani me densitet të diferencuar dhe rreshtim të fibrave poliestër. Tapiceri pëlhurash gri. Baza në metal të zi me perla.

Dimensionet: H 67 x L 75 x D 80 cm

NB: Duke qenë artikuj të bërë me dorë në Itali, është e mundur të kërkohen projekte të personalizuara në aspektin e madhësive, përfundimeve dhe formave. Për informacion dhe citime, shkruani në info@viadurini.co.uk .
Një ekip i stilistëve të ekspertëve është në dispozicion për t'i dhënë jetë projektit tuaj ekskluziv.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në