Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Design Mirror Wall me raftin e ruajtjes të bërë në Itali - Nikolai

Kod: NIKOLAI
lek 42.460,67 lek 47.444,32 -11%

madein_italy

- +
Material
metali dhe qelqi
Masat
L 70 x P 13 x H 90 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Viadurini Bathroom

Pasqyrë muri me raft të dizajnit modern, të punuar me dorë në Itali.

Pasqyra është një pjesë e mobiljeve që pasuron dhe personalizon banjën tuaj me shije.
Shumicën e kohës ajo zgjidhet më shumë për vlerën e saj estetike sesa funksionale, pasi kryesisht mbulon rolin e zbukurimeve dhe dekorimeve.

Pasqyra e murit   Nikolai është bërë me një kornizë metalike të lyer me ngjyrë të zezë mat dhe një raft enë metalike me ngjyrë të zezë mat dhe brendshme të pasqyruar.

Falë formave të tij bujare dhe funksionale, do të jetë perfekte që të integroheni në çdo stil banjo.

Produkte të shikuara së fundmi