Design Rack peshqir në dru me ngjyra të ndryshme - Mahmood

  • Kod: MAHMOOD
lek 37.477,03 lek 51.431,24 -27%
Masat 40x180cm; 3 kate 30x35
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Dizajni shkallë peshqiri.

Për ata që duan të mobilojnë shtëpinë e tyre me origjinalitet dhe personalitet.
Mbështetëse prej druri me 3 rafte të mbyllura dhe që kursejnë hapësirë.
Në dispozicion në ngjyra: e bardhë, wenge, natyrore dhe gri.

Këshilla për mirëmbajtjen
Druri:
pastroni me ujë, mos përdorni zbardhues, produkte pluhuri ose detergjentë kimikë. për të ringjallur drurin, lëmoni sipërfaqen me letër zmerile mesatare (gr 150) dhe më pas vendosni një shtresë dylli ose vaj për dru tik. Të gjitha produktet prej druri në katalog janë në dru të fortë, prandaj nuk kanë frikë nga asnjë lloj gërryerjeje. "
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në