Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Design Sideboard në Melamine, Dru dhe lisi Veneer Made in Italy - Kosta

Kod: KOSTA
lek 149.551,85 lek 206.009,17 -27%

madein_italy

- +
Material
Dyert: rimeso natyrale të lisit; Struktura: Melamine; Këmbët: Dru
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Gjatësia (cm)
165
Thellësia (cm)
47
Lartësia (cm)
76
Viadurini Living

Dizenjoni dollapët në melaminë, lustër lisi dhe këmbë në metal të pikturuar Prodhuar në Itali.

Dizenjo dollapët e bërë me strukturë melamine antracit, këmbë në metal të pikturuar me antracit dhe dyer me rimeso lisi natyral.

Produkte të shikuara së fundmi