Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Design Sideboard në Metal dhe Dru me dyer dhe 3 mbathje të bëra në Itali - Made

Kod: MADE
lek 119.421,26 lek 155.257,65 -23%

madein_italy

- +
Material
Metal dhe dru
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Gjatësia (cm)
108
Thellësia (cm)
40
Lartësia (cm)
75.5
Viadurini Living

Tabela anësore moderne në metal dhe dru me 3 sirtarë dhe me një derë Made in Italy.

Tabela anësore moderne e bërë në Itali me këmbë metalike të pikturuara të zeza. Struktura e saj është prej druri melamine ndërsa 3 sirtarët dhe dera janë të disponueshme si në melamine ashtu edhe në përfundim të llakuar.
Falë tre sirtarëve dhe dyerve, kjo tryezë anësore është jashtëzakonisht funksionale, ideale për ruajtjen e çdo lloj objekti që të organizohet më mirë pa zënë hapësirë shtesë. Dera dhe sirtarët nuk kanë një dorezë por janë të pajisura me hapje push-pull e cila i jep tryezës anësore një prekje shtesë të modernitetit e cila, së bashku me mundësinë për të zgjedhur nga një gamë e gjerë e kombinimeve të ngjyrave, e bën këtë produkt të përsosur të japë gjallëri dhe karakteri i dhomës.

Brenda derës ka edhe një raft xhami të tunduar. Kërkon montim.

Struktura përfundon:
 • lisi natyral;
 • e bardhë e krehur;
 • beton i errët;
 • gur piasentina;
 • e bardha natyrale.
Përfundon dyert dhe sirtarët :
 • melaminë natyrore e lisit;
 • çimento e errët melamine;
 • melaminë natyrale e bardhë;
 • melamine e bardhë e krehur;
 • piasentina melamine prej guri;
 • kërp i bardhë i llakuar;
 • pluhur mat i llakuar;
 • bordo me lustër mat;
 • portokalli me lustër portokalli;
 • sherebelë e lyer me lesh;
 • pëllumb gri lacquered.

Produkte të shikuara së fundmi